Gabinet lekarski

Gabinet Ginekologiczny przy ul. Miłosza 26

Gabinet Ginekologiczny w Jeleniej Górze w Cieplicach przy ul. Miłosza 26 jest prowadzony przez lek. Bogdana Kunkiewicz od 1994r. (wcześniej w latach 80 i 90 pierwotnie znajdował się przy ul. Wojska Polskiego). Gabinet zlokalizowany jest w uzdrowiskowej części Jeleniej Góry, na osiedlu Pod Wałami. Zapewnia kameralną atmosferę wizyty lekarskiej z dala od zgiełku dużego centrum medycznego. Dodatkowymi atutami są dogodny dojazd komunikacją miejską oraz możliwość swobodnego pozostawienia samochodu.

Wyposażenie

Gabinet jest nowocześnie wyposażony w ergonomiczny fotel ginekologiczny oraz aparat Ultrasonograficzny umożliwiający obrazowanie USG 3d/4d oraz USG-Doppler. Na wyposażeniu jest objętościowa głowica przezbrzuszna oraz dopochwowa. Zapewniamy pełną diagnostykę ginekologiczną oraz USG w ciąży.

Gabinet ponadto jest wyposażony w intrumentarium do kriochirurgii. Możliwe jest wymrażanie zmian skórnych, a także łagodnych zmian szyjki macicy przy użyciu ciekłego azotu.

Nasze ambulatorium w Cieplicach składa się z gabinetu ginekologicznego, poczekalni i łazienki z udogodnieniami dla kobiet. W okresie letnim zapewniamy miejsca na świeżym powietrzu. Gabinet zajmuje miejsce na parterze domu jednorodzinnego.

Porządek przyjęć

Gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:30 do maksymalnie 19:00. Rejestracja jest możliwa przez internet lub telefonicznie. W celu zarejestrowania wizyty zapraszamy do działu KONTAKT.

Lekarzem prowadzącym gabinet jest Bogdan Kunkiewicz, specjalista położnictwa i ginekologii. Rejestracja internetowa obejmuje umawianie wizyt tylko do BK.

Jakub i Magdalena Kunkiewicz

Z uwagi na duże zainteresowanie i zapytania dotyczący konsultacji lekarzy Jakuba i Magdaleny Kunkiewicz w Jeleniej Górze informujemy, że są możliwe indywidualne konsultacje w wybrane dni miesiąca po uprzednim umówieniu wizyty pod numerem telefonu 602 351 794. Głównym miejscem praktyki ginekologicznej ambulatoryjnej pozostają Wrocław i Lubomierz (J. i M. Kunkiewicz).